Etkinlik ve Duyuru

Sarayın etkinlikleri ve duyuruları, yeni bünyesine
kattıkları ve güncel bilgilendirmeleri.

Güncel & Haberler

15 / Mart / 2011

İstanbul Ticaret Sarayı yenilenen web sitesi ile hizmetine girmiştir. Daha güçlü grafik arayüzü ve bilgiye hemen ulaşılabilen sistemi ile sizlere daha hızlı hizmet vermekte, binayla ilgili son gelişmeleri size duyurmaktadır.

10 / Şubat / 2011

AVEA'da İstanbul Ticaret Sarayındaki yerini aldı. 4.Katta 423,424,425,426 Nolu ofislerde yerini alan AVEA İstanbul Bayi Satış ağı ve Kurumsal hizmetlerini artık buradan yönetecek.

 

05 / Aralık / 2010

İstanbul Ticaret Sarayı'nda bulunan A+ Ofisler, Mağazalar ve Showroomlar deneyimli kadrosu ile Century 21 Firması tarafından kiralanmakta ve satışı gerçekleştirilmektedir. Century 21 Gelişmekte olan Giyimkent ve Tekstilkentin en prestijli binasında yer alarak bölgeyle ilgili çalışmalarını bünyemizde bulunan ofisinde gerçekleştirmektedir.

14 / Kasım / 2010

İstanbul Ticaret Sarayı ve Esenler Belediyesi, Giyimkentin hemen arkasında yer alan atık çöp geri dönüştürme merkezi için ofislere kağıt ve plastik atıkları değerlendirmek adına geri dönüşüm poşetleri dağıtmıştır. Esenler belediyesi tarafından belirli sürelerde toplanan bu atıklar geri dönüştürülerek Esenlerde durumu olmayan öğrencilerin kitap ve defterlerini karşılamaktadır. Katılımızdan dolayı bina yönetimi adına teşşekkür ederiz. Ayrıca katılmak isteyen firmaların bina yönetimimize bildirmeleri ve en kısa zamanda Esenler belediyesine iletilerek dönüşüm poşetlerinin kendilerine ulaştırılması sağlanıcaktır.

10 / Kasım / 2010

İstanbul Ticaret Sarayı otoparkında AUTOWAX Oto kuaförü hizmet vermektedir. Firma araçların her türlü iç ve dış temizliğini gerçekleştirmekte ve VİP Araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Bina sakinlerine firma hizmetlerinden özel indirim imkanı sağlanmaktadır.

 

 

louis vuitton outlet jordans for sale louis vuitton outlet sport blue 3s jordan 6 sport blue nike kd 7 beats by dre solo louis vuitton outlet sport blue 6s foamposites louis vuitton outlet jordans for women sport blue 6s louis vuitton outlet louis vuitton outlet louis vuitton uk retro jordans for sale louis vuitton outlet louis vuitton outlet louis vuitton outlet